Home / Inne / Le Mans 24h: Team SRC Kawasaki z pierwszego pola

Le Mans 24h: Team SRC Kawasaki z pierwszego pola

Zakończyły się kwalifikacje do długodystansowego wyścigu 24 Heures Motos w Le Mans we Francji. Najszybciej tor Bugatti Circuit przejechali zawodnicy zespołu Team SRC Kawasaki, w składzie Matthieu Ginies – Randy de Puniet – Jeremy Guarnoni. Drugie miejsce zajął zespół YART Yamaha, a trzecia była ekipa NRT48, korzystająca z motocykli BMW.

Na 38. pozycji uplasowała się polska ekipa Wójcik Racing Team. Zespół Team LRP Poland znalazł się natomiast na 45. pozycji. W kwalifikacjach wzięło udział 60 ekip. Start w sobotę o godzinie 15:00, a transmisję  z dużej części wyścigu przeprowadza Eurosport 2.

> Kliknij, aby pobrać wyniki kwalifikacji <

Fot. facebook.com/fim.ewc

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Fajnie widzieć znaną twarz, jaką jest Randy de Puniet, ale kto jeszcze wystartuje? Przypuszczam, że w YART Broc Parkes? W GMT94 strzelam, że David Checa, Nicolo Canepa. Ktoś jeszcze „znany i lubiany”? :)

  2. Połowa z niektorych jechali w motogp na 2 trzecie w superbike

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,532 sek