Home / Inne / Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike ze wsparciem Valvoline

Mistrzostwa i Puchar Polski Pit Bike ze wsparciem Valvoline

Nowy partner strategiczny będzie wspierał zawody Pit Bike. W sezonie 2021 do grona partnerów trzech cykli zawodniczych rozgrywanych na minimotocyklach, dołącza dostawca olejów i chemii motoryzacyjnej.

Amerykańska marka olejowa to nie tylko ugruntowana pozycja na światowych rynkach, ale również historia. O korzeniach w motoryzacji podczas oficjalnego podpisania umowy z klubem MX Otopit Toruń, przypomniał dyrektor marki w naszym kraju, Paweł Czyżewski. – Nasza marka na 150-letnią tradycję, a od ponad stu lat istniejemy w motorsporcie. Pierwsze zawody, na które dostarczaliśmy oleje, odbywały się pod Chicago na odcinku 88 mil. Bardzo się cieszę, że teraz nadszedł moment, gdy możemy wesprzeć najmłodszych. Planujemy się dalej rozwijać i iść z duchem czasu. Chcemy wspierać i rozwijać pasje najmłodszych fanów motoryzacji, bo poza udziałem w samym współzawodnictwie, mogą również dowiedz się czegoś o technice i technologii. A kto wie, może będziemy mieć kolejnego Kubicę, tym razem na dwóch kołach?

Nowy partner strategiczny to kolejne możliwości dla organizatora zawodów Pit Bike. –Bardzo się cieszymy, że taka marka jak Valvoline dołącza do grona partnerów w tym sezonie. Mam nadzieję, że to pozwoli nabrać nam jeszcze większego wiatru w żagle, a wszyscy nasi zawodnicy, będą mieli jeszcze większe szanse na rozwój międzynarodowy – podkreśla Sylwia Żółtowska, prezes MX Otopit Toruń.

Oficjalne podpisanie umowy na sezon 2021 odbyło się w miniony piątek w siedzibie toruńskiego klubu.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,399 sek