Home / Inne / Odjazdowa Majówka Pit Bike na torze w Słomczynie!

Odjazdowa Majówka Pit Bike na torze w Słomczynie!

Jeździsz na pit bike? A może Twoje dziecko uwielbia małe dwa koła? Już w najbliższy weekend dwa dni jazdy dla każdego! Jazdy wolne oraz z pomiarem czasu odbędą się na podwarszawskim torze Słomczyn.

Jeden z nowocześniejszych obiektów asfaltowych, podział na grupy względem zaawansowania oraz dodatkowo trening supermoto. 1 i 2 maja fani minimotocykli rozpędzają się w nowy sezon. – Na Autodromie Słomczyn będziemy jeździć dwa dni. Pierwszy, czyli sobota to jazdy wolne z Original Racing, drugi to dzień jazd z pomiarem czasu. To świetna alternatywa do przełożonych ze względu na obostrzenia zawodów, które miały odbyć się w tym terminie. Nie możemy startować, ale możemy sprawdzić w jakim punkcie jesteśmy po zimie. Start sezonu dla zawodników będzie więc nieco łagodniejszy niż planowana rywalizacja na torze, ale dodatkowe treningi na pewno się przydadzą i pozwolą jeszcze lepiej przygotować się do występu w Pucharze Polski Pit Bike SM– mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wszyscy mile widziani

Majówka z Pit Bike skierowana jest do wszystkich posiadaczy minimotocykli pit bike, nie trzeba posiadać licencji zawodniczej. – Uczestników podzielimy na kilka grup, tak by wszyscy niezależnie od poziomu zaawansowania czuli się komfortowo i mogli cieszyć się z jazd. Oddzielnie będą jeździły dzieci z jazd pokazowych, Stock 90, starsi zostaną podzieleni na grupy początkującą, średniozaawansowaną i zaawansowaną. Dodatkowo w harmonogramie znalazło się także miejsce dla pełnowymiarowych motocykli klasy supermoto. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zgłosić się za pomocą formularza– tłumaczy Sylwia Żółtowska, MX Otopit Toruń.

Majówka z Pit Bike

1-2 maja, Autodrom Słomczyn

Zapisy jazdy wolne 1 maja: forms.gle/TgjPGYhy9QKegqsn6

Zapisy jazdy z pomiarem czasu 2 maja: https://otopit.pl/treningi/

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi limitami, bez udziału publiczności.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,393 sek