Home / Inne / Patryk Kosiniak z dziką kartą w IDM Superstock 600

Patryk Kosiniak z dziką kartą w IDM Superstock 600

patryk-kosiniak

Polski zawodnik Patryk “Kosa” Kosiniak już za tydzień tj 17-18 września wystartuje z dziką kartą w IDM Superstock 600, które będzie rozgrywane przy okazji World Superbike na Lausitzringu w Niemczech. Jest to duże wyróżnienie dla Polaka i szansa na pokazanie się szerszej europejskiej publiczności.

Kosa aktualnie walczy o dwa Mistrzowskie tytuły. W Mistrzostwach Polski klasy Superstock 600 zajmuje 2. miejsce tuż za Szymonem Strankowskim ze stratą 8 punktów przed ostatnią rundą na Slovakiaringu. Prawdopodobnie zakończy tym miejscem sezon w Mistrzostwach Polski, ponieważ wyścigi pokrywają się z ostatnią rundą Pucharu Yamahy R6.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W niemieckim pucharze Yamaha R6 Dunlop Cup Patryk jest liderem, ale tylko z 1-punktową przewagą nad swoim głównym rywalem Marc’iem Zellhoferem. Finałowa runda zostanie rozegrana 24-25 września na torze Hockenheim.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,408 sek