Home / Inne / Pornhub sponsorem zespołu w British Superbike

Pornhub sponsorem zespołu w British Superbike

Pod koniec ubiegłego tygodnia pojawiła się ciekawa informacja dotycząca ruszającego właśnie sezonu w Wielkiej Brytanii. Sponsorem zespołu Tsingtao Racing, który wystawiać będzie motocykle w British Superbike dla duetu Joe Francis i Harry Truelove, zostanie Pornhub. Serwis, “wyspecjalizowany” w materiałach pornograficznych zamierza przetestować, czy promocja poprzez rywalizację motorsportową możę wpłynąć na zainteresowanie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nie jest to pierwsza marka z branży erotycznej, która wchodzi do sportów motorowych, bowiem niektórzy świetnie pamiętają jeszcze pewnie czasy, kiedy zespół LCR Hondy sponsorowany był przez Playboy’a. Technicznie rzecz ujmując, zespół Tsingtao wystartuje w rywalizacji w mniejszej klasie pojemnościowej – British Supersport, a loga Pornhubu będzie można zobaczyć na motocyklach MV Agusty F3.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Mieliśmy koncerny tytoniowe w motoGP, teraz energetyki… czyżby w przyszłości zespoły nazywały się typu: PornHub Ducati, RedTube Honda i TrwamErotica Yamaha? ;)

  2. Oj to ja jestem ciekaw jakie tam gridgirls będą mieli… I czy napweno będą trzymały w rękach parasolki ;)

  3. A w ramach sponsoringu roczne konto premium xD

  4. Może też jakieś nowe materiały filmowe powstaną, np “Sasha Grey testuje nową puszkę wydechu” ;)

  5. A to nie był news na 1-ego kwietnia?? ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,479 sek