Home / Inne / Przeznaczony do likwidacji tor promuje województwo

Przeznaczony do likwidacji tor promuje województwo

Tor Lublin

Jednym z punktów nowego spotu promującego województwo lubelskie są migawki z Toru Lublin i pewnie nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że tor ten został przeznaczony do likwidacji.

Jak donosi Kurier Lubelski, spot, który pojawił się w ogólnopolskiej telewizji niemal natychmiast wzbudził spore kontrowersje i wywołał czysty niesmak wśród użytkowników likwidowanego obiektu.

W spocie prócz samochodów driftujących na obiekcie, którego likwidacja jest już przesądzona, pojawiają się także inne ujęcia pochodzące z terenów województwa. Całość opatrzona jest sloganem: „Lubelskie. Smakuj życie”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Teren, na którym znajduje się Tor Lublin jest w posiadaniu prywatnego dewelopera, który w przyszłości zamierza wybudować tam osiedle.

Wcześniej, jeszcze przed podjęciem decyzji o likwidacji obiektu, tor pojawiał się w mediach między innymi z powodu pułapek, które przeciwnicy obiektu rozstawiali na jeżdżących tam motocyklistów. W pęknięciach asfaltu pojawiały się gwoździe, a na zakrętach rozsypane szkło. Głównymi podejrzanymi okazali się wówczas mieszkańcy pobliskiego osiedla, które zostało wybudowane przez tego samego dewelopera.

Przykro nam patrzeć na te wydarzenia, ponieważ sytuacja sportów motorowych już w tej chwili w Polsce jest niezwykle trudna. Żałujemy także, że prawdziwe nakłady finansowe idą na samą promocję, a nie na to czym realnie można się promować.

Źródło:  pelnygaz.pl, Kurier Lubelski

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Po co tor w mieście gdzie robimy stadion piłkarski na 15tys miejsc dla drużyny która zmierza w kierunku IV ligi? Ludzie najpierw kupują mieszkania przy torze wyścigowym, a potem dziwią się, że ktoś po nim jeździ i hałasuje. Podobna sytuacja była swego czasu z torem do motocrossu.

  2. Aż bym pojechał do Lublina i zaczął wszystkim mieszkańcom rzucać te odłamki szkła i gwoździe pod koła przejeżdżających samochodów. Zobaczyłbym jak będą na to reagować.

  3. Powiedziałbym, że sytuacja sportów motorowych w Polsce jest ustabilizowana, ponieważ od wielu lat po prostu motorsport nie istnieje, do boju Wolsko !

    Fidell33, to tak, jak z tymi, co stawiali mieszkania, które po większej ulewie przemierzały naszą wspaniałą krainę wzdłuż i wszerz, no, może podobnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
166 zapytań w 1,339 sek