Home / Inne / Puchar Motorraid Challenge w sezonie 2019 – szczegóły i kalendarz

Puchar Motorraid Challenge w sezonie 2019 – szczegóły i kalendarz

W 2019 roku kalendarz pucharu Motorraid Challenge będzie liczył sobie sześć rund. Zobaczcie co przygotowali organizatorzy tego wydarzenia – poniżej szczegóły tego, co czeka uczestników za rok.

Najlepsze tory, najlepsze motocykle, najlepsi kierowcy! Odkręcamy manetkę do końca i startujemy z pucharem Motorraid Challenge!

Czym jest dla Was jazda motocyklem na torze? Szkoleniem, zabawą, a może rywalizacją? My połączyliśmy to wszystko w jedno i przygotowaliśmy na 2019 rok motocyklowy puchar z atrakcyjnymi nagrodami. Dołączcie do nas i ścigajcie się na takich obiektach, jak Slovakiaring, Brno, Cartagena, Pannonia, Most czy Misano. Czeka nas aż siedem intensywnych rund (z czego 5 klasyfikowanych) w okresie od kwietnia do września oraz 14 dni treningów. Czy można wyobrazić sobie lepszy sezon torowy?

Ofertę udziału w pucharze podzieliliśmy na 4 pakiety. W pakiecie 0 startujecie na swoim motocyklu i ponosicie opłatę za udział w rundach i treningach. Z kolei pakiety: basic, basic+ oraz advance obejmują zakup motocykla Honda CBR1000 SP1 z 2017 roku, dodatkowe wyposażenie w postaci odzieży i akcesoriów motocyklowych, a także ponadprogramowe treningi w trakcie sezonu.

Od początku działalności celem Motorraid jest zrzeszanie motocyklistów, doskonalenie techniki jazdy w warunkach bezpiecznych – torowych. Teraz ten cel przenosimy na jeszcze wyższy poziom, stwarzając Wam możliwość zdrowej rywalizacji i spędzania czasu w warunkach, które najbardziej lubicie i w towarzystwie, w którym najlepiej się czujecie.

A jest o co walczyć! Wśród nagród znajdują się m.in. skuter Honda PCX, kombinezon SPIDI, czy kask SHOEI X-Spirit III, a także wyjazdy na najlepsze tory w Europie, jak Cartagena czy Brno! To jednak nie wszystko, bo oprócz zawodników najwyżej sklasyfikowanych w całym sezonie, przewidzieliśmy nagrody dla zwycięzców poszczególnych rund: komplet opon Dunlop GP Racer (za 1. miejsce), wyjazd na track day w 2020 roku (za 2. miejsce), rękawiczki SPIDI (za 3. miejsce).

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kalendarz zaplanowanych rund:

1. Slovakiaring
29/04 – trening
30/04 – kwalifikacje/wyścig

2. Brno RC
6/05 – trening
7/05 – kwalifikacje/wyścig

3. Pannonia
7/06 – trening
8/06 – trening
9/06 – kwalifikacje/wyścig
10/06 – kwalifikacje/wyścig

4. Slovakiaring
24/06 – trening
25/06 – kwalifikacje/wyścig

5. Most
29/07 – trening
30/07 – kwalifikacje/wyścig

6. Slovakiaring
12/08 – trening
13/08 – kwalifikacje/wyścig

Opcjonalnie
Treningi w Cartagenie – 6-8 lutego 2019 r. oraz 16-18 lutego 2019r.
Treningi na torze Misano – 20-22 września 2019r.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa facebook.com/motorraid/

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,410 sek