Home / Inne / Randy de Puniet i Niccolo Canepa w LCR E-Team!

Randy de Puniet i Niccolo Canepa w LCR E-Team!

Z każdym kolejnym tygodniem poznajemy nowych zawodników serii MotoE, której pierwszy sezon będzie rozgrywany już w roku 2019. W zespole, wystawianym przez ekipę LCR E-Team pojada dwaj weterani torów mistrzostw świata – Randy de Puniet oraz Niccolo Canepa. Obaj ostatnio dobrze radzą sobie w wyścigach długodystansowych.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po tym, jak ostatnio ogłoszono, że do MotoE przejdzie Bradley Smith, to dwaj kolejni zawodnicy z doświadczeniem w MotoGP. Randy de Puniet startował nawet dwa razy dla zespołu Lucio Cecchinelliego: najpierw w 250ccm w latach 2003-2004, a potem w MotoGP w 2008-2010. W królewskiej klasie raz w tym okresie stanął na podium (w sumie dwa razy).

Niccolo Canepa jest obecnie zawodnikiem testowym Yamahy. W 2017 roku został mistrzem świata endurance z ekipą GMT94. W 2009 roku zaliczył jeden sezon w MotoGP z zespołem Pramac Ducati. Testy przed nowym sezonem rozpoczna się niedługo po zakończeniu obecnego sezonu grand prix – w dniach 23-25 listopada w Jerez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 0,493 sek