Home / Inne / Rusza budowa Moto Park Kraków

Rusza budowa Moto Park Kraków

Moto Park Kraków

Jeszcze w tym roku ma zostać zakończona budowa nowego obiektu szkoleniowego, który ma służyć kierowcom samochodów i motocyklistom – Moto Parku Kraków. Jest to inicjatywa kierowcy rajdowego, Michała Kościuszko. Na torze będzie możliwe przeprowadzanie treningów samochodowych, motocyklowych i gokartowych.

Tor szkoleniowy ma mieć długość 800 metrów. Planuje się także zawrzeć na nim płyty poślizgowe i odcinek szutrowy. Możliwa będzie także organizacja eventów, dzięki salom wykładowym i hali o powierzchni 400 m2. Obiekt powstanie przy ulicy Rzepakowej, w Przylasku Rusinieckim.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na krakowski obiekt już teraz zaprasza Michał Kościuszko, kierowca rajdowy, wicemistrz świata JWRC, mający na koncie kilka sezonów startów w Rajdowych Mistrzostwach Świata, także w aucie WRC.

“Witajcie, już niebawem będzie mi niezmiernie miło zaprosić Was do odwiedzenia długo oczekiwanego obiektu szkoleniowego w Krakowie. Będziemy organizować szkolenia, eventy motoryzacyjne i zawody. Moto Park Kraków to nie jest klasyczny tor wyścigowy, skupiamy się na trenowaniu techniki jazdy i dobrej zabawie. Już niedługo każdy kto ma choć trochę oktanów we krwi będzie mógł szlifować swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach. Bądźcie z nami i śledźcie nasz profil! Do zobaczenia na torze!”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Odnośnie Silesia Ring wkońcu jakiś tor w pobliżu :) ok 100 km z Wroclawia autostrada i można coś pojeździć.
    Pewnie dopiero na wiosnę ale na pewno będę tam częstym gościem :D

  2. No fajnie ale szkoda i dziwne jest to że pod kątem wyścigów nie zrobią jakiegoś toru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,468 sek