Home / Inne / Sete Gibernau nie będzie jeździł w MotoE w 2020 roku

Sete Gibernau nie będzie jeździł w MotoE w 2020 roku

Sete Gibernau wykluczył przyszłoroczne starty w serii MotoE. Hiszpan wrócił ze sportowej emerytury. Po czterech z sześciu wyścigów zajmuje 10. pozycję w klasyfikacji generalnej. 46-latek przyznał, że jest usatysfakcjonowany tym, jak wygląda powrót po długiej przerwie, ale za rok nie chce już rywalizować.

“Cieszę się tym, nie zważam na wyniki. Mogę być pierwszy i ostatni, to dla mnie inna sytuacja i jestem po prostu zadowolony, mogąc tu być.” – powiedział. “Wciąż nie jestem w pełni gotowy. Nie trenowałem, przyjeżdżam po prostu na wyścig, aby się bawić. Jestem zaskoczony swoją konkurencyjnością.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ze stawki może również zniknąć Randy de Puniet, który w zespole LCR radzi sobie bardzo słabo. Zajmuje dopiero 17. miejsce w klasyfikacji. Chęć dalszej jazdy deklaruje Bradley Smith, jednak jeśli wróciłby do ekipy KTM zamiast Johanna Zarco, to starty w MotoE byłyby wykluczone.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
164 zapytań w 0,486 sek