Home / Inne / Targi Warsaw Motorcycle Show przełożone na czerwiec

Targi Warsaw Motorcycle Show przełożone na czerwiec

Targi Motocyklowe Warsaw Motorcycle Show 2020, które miały się odbyć w dniach 6-8 marca, zostały przełożone. Z powodu koronawirusa, nowy termin ich organizacji to 5-7 czerwca. Poniżej komunikat organizatorów wydarzenia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie naszych wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2020 / III edycja z dnia 6-8 marca na 5-7 czerwca 2020.

Bezwzględnym priorytetem dla naszej firmy jest zdrowie i bezpieczeństwo wystawców oraz odwiedzających targi w PTAK Warsaw Expo. Pomimo olbrzymiego zaangażowania finansowego i organizacyjnego po stronie firm wystawienniczych oraz naszej, jako organizatora, jesteśmy przekonani o słuszności podjętej decyzji. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim wystawcom za ich solidarność i wsparcie.

Bilety już zakupione pozostają ważne i będą obowiązywały w nowej dacie, 5-7 czerwca 2020!”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Polecieli se w c..ja. Rozumiem, że impreza jest odwołana, ale.
    1. Zrobili to na ostatnią chwilę, wcześniej cały czas nakręcając sprzedaż biletów i zarzekając się, że impreza się odbędzie.
    2.Przy takiej imprezie, nie wiem jakie znaczenie ma 1 wykryty przypadek w Polsce. Ta osoba raczej na targi i tak nie dotrze, a ryzyko rozprzestrzeniania jest takie samo, niezależnie czy w Polsce wykryli czy nie.
    3. Początkowo twierdzili podając paragrafy, że impreza jest przeniesiona a nie odwołana i nie można zwrócić biletów, a tak nie jest.I kasę tym co chcą będą musieli oddać. ( ja i tak pojadę sobie w czerwcu, nawet lepiej bo na moto)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,418 sek