Home / Inne / Testy WSSP, Barcelona: Aegerter najszybszy, Szkopek w dolnej połowie stawki

Testy WSSP, Barcelona: Aegerter najszybszy, Szkopek w dolnej połowie stawki

Dominique Aegerter uzyskał najlepszy końcowy czas dwudniowych testów World Supersport w Barcelonie. Kontuzję już na początku odniósł Danny Webb. Paweł Szkopek miał 23 wynik, natomiast nieźle poradził sobie Christoffer Bergman z polskiej ekipy Wójcik Racing Team, plasując się na 11. lokacie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źrodło: worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

 1. Czekam na dobry wynik w WSSP- serio-
  Paweł Szkopek na podium – byłoby miodnie – kibicuje ale niestety trzeba trzymać się realiów.
  Tak jak ja nie osiągnę sukcesów w sporcie motorowym – na pewno nie takich jak mój imiennik – tak Paweł mimo swoich nieziemskich ambicji nie przeskoczy pewnych ograniczeń. O jakich ograniczeniach mówię to już sobie każdy dopowie.
  Kibicuję, wspieram i dla wszystkich którzy liczą na niewiadomo co – Paweł Szkopek dla polskich dwóch kółek już swoje zrobił, a teraz robi coś dla siebie
  Więc bez hejtu
  Cieszmy się Polakiem w Supersportach – będzie ich więcej 😁

  • racja, jest jaki jest ale fajnie, że facet w tym wieku spełnia się w sporcie na takim poziomie, pamiętam jak startował w 2005 w WSSP, On wciąż zdaje się mieć w sobie tyle samo pasji i zacięcia, nie zdziadział i to mi się podoba, a malkontenci ciekaw jestem czy przynajmniej cośkolwiek ze sobą robią amatorsko czy choćby rekreacyjnie siłownia albo rower?

 2. @PaWWlo , podpisuje się pod Twoim postem w całej treści, poza tym że to nie mój Imiennik :-)
  Nie zapomnę Jego pojedynków z Andrzejem Pawelcem w pierwszych latach nowego wieku, od tego czasu obserwowałem Jego karierę często na żywo i nikt z Polskiej czołówki ostatnich dekad nie dostarczył mi tyle emocji
  Aktualnie w Polsce nie ma innych na tym poziomie z Takim zapleczem, niech się ściga jeśli sprawia mu to przyjemność

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
180 zapytań w 0,586 sek