Home / Inne / Tragiczny wypadek w brazylijskich mistrzostwach Superbike

Tragiczny wypadek w brazylijskich mistrzostwach Superbike

W poprzedni weekend na brazylijskim torze Interlagos doszło do tragicznego wypadku. Życie w wyścigu stracił 25-letni Sergio dos Santos. Brazylijczyk ścigał się w poprzednią niedzielę w serii Superbike School i Super Sport School. Są to serie towarzyszące brazylijskim mistrzostwom krajowym w klasie Superbike.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wypadek został zarejestrowany przez telewizję. Na nagraniu widać, jak zawodnik wyjeżdża poza tor, traci panowanie nad maszyną i z impetem uderza w bandę, która mimo, że miękka, nie pomogła w ocaleniu życia motocykliście.

Zgodnie z doniesieniami, zawodnik po wypadku był przytomny. Trafił do szpitala Sao Luiz Hospital w Morumbi, gdzie jednak jego stan się pogorszył i dos Santos po kilku godzinach zmarł.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
110 zapytań w 0,378 sek