Home / Inne / Vinales Racing Team w World Supersport 300

Vinales Racing Team w World Supersport 300

W serii World Supersport 300 obecne będzie nazwisko Vinales. W stawce w 2021 roku wystartuje bowiem zespół Vinales Racing Team, na czele którego stoi ojciec zawodnika Yamahy, Mavericka Vinalesa – Angel Vinales. Wystawi motocykle Yamaha YZF-R3.

To nowa struktura, mająca na celu wyszukiwanie młodych talentów i wprowadzania ich na wyższe szczeble w świecie sportów motorowych. Zespół zadebiutuje z końcem kwietnia, kiedy ma odbyć się runda WSSP300 na Assen.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Rodzina Vinalesów będzie tym samym obecna w dwóch z trzech serii produkcyjnych mistrzostw świata, bowiem w World Supersport ściga się już Isaac Vinales – kuzyk Mavericka, w barwach zespołu Orelac Racing.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,346 sek