Home / Inne / Wójcik FHP Racing Team punktuje na torze Grobnik w cyklu Alpe Adria

Wójcik FHP Racing Team punktuje na torze Grobnik w cyklu Alpe Adria

W miniony weekend na Chorwackim torze Grobnik odbyła się kolejna runda europejskiego pucharu Alpe Adria. Podobnie jak do poprzednich imprez odbyły się po dwa wyścigi w każdej klasie. Świetnie wypadł polski zespół Wójcik FHP Racing Team, Daniel Blin wygrywał a Bartek Wiczyński i Marek Szkopek zdobyli cenne punkty do klasyfikacji generalnej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Daniel Blin powiększył prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy Stocksport 300 po podwójnym zwycięstwie na torze Grobnik w Chorwacji. W klasie Superstock 1000 Bartek Wiczyński był z kolei na swojej R1-ce odpowiednio szósty i piąty. Choć stracił prowadzenie w klasyfikacji generalnej, do jednak do lidera traci jedynie dwa oczka i zapowiada rewanż!Dwukrotnie o włos od podium, na czwartym miejscu, w klasie Supersport, finiszował startujący R6-tką Marek Szkopek, który awansował na prowadzenie w tabeli!

Teraz przed nami trzecia runda WMMP w Poznaniu – już w najbliższy weekend. Tydzień po niej wyścigi Superbike i Superstock 600 na austriackim Red Bull Ringu, a pod koniec lipca połączona runda Alpe Adria i WMMP na węgierskim Pannonia Ringu. Dzieje się!”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: inf. prasowa

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
114 zapytań w 0,362 sek