Home / Inne / WSSP300, Portimao: Yuta Okaya wygrywa kwalifikacje, Daniel Blin bez awansu

WSSP300, Portimao: Yuta Okaya wygrywa kwalifikacje, Daniel Blin bez awansu

Yuta Okaya wygrał kwalifikacje Superpole w klasie World Supersport 300 do wyścigów w Portugalii. Pierwszy rząd uzupełnią Scott Deroue i Mika Perez. Do wyścigów nie zakwalifikował się Daniel Blin, jedyny polski zawodnik w mistrzostwach świata, który w Wyścigu Ostatniej Szansy upadł na początku wraz z dwoma innymi zawodnikami.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki kwalifikacji

Źródło: worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Daniel Blin wiecej nie djezdza do mety niz dojezdza.Tak.jak napisalem obecnie tyko Biesiekirski.moze trafic do Moto2 nikt inny z PZM.

  2. Jak już było powiedziane pod poprzednim newsem – kategorię musi zmienić. Jazda w “przed-wyścigu” trochę mija się z celem. Większy sens już miały Mistrzostwa Włoch, a nadal miałoby CEV Moto3.

  3. Zawodnik przed Danielem upadł i go zabrał ze sobą. Pech. Czasy były dobre.

  4. Dlatego nie jezdzi sie.z.tylu.3 sezon Blina w WSS 300 i dalej nic.Kolejny zmarnowany.podobno talent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 0,451 sek