Home / Inne / WSSP, Portimao: Locatelli ma pięć wygranych na pięć wyścigów

WSSP, Portimao: Locatelli ma pięć wygranych na pięć wyścigów

Jakichkolwiek złudzeń na tytuł pozbawia w tym roku swoich rywali Andrea Locatelli. Włoch wygrał piąty z rzędu wyścig World Supersport – tym razem 2. w Portugalii –  i umocnił się na pozycji lidera, choć wciąż czekający na pierwszy tytuł Jules Cluzel zdołał zminimalizować straty i dojechać jako drugi. Podium uzupełnił Isaac Vinales.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: worldsbk.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

  1. Teraz to ja chcę pojedynczych wyścigów w Supersportach.

    I poprawcie kategorię w tytule.

  2. ten gość dominuje , a jak wygra tytuł to co z nim zrobić , do WSBK czy do moto2? to samo pytanie zadaliśmy 3 lata temu cortese który jednak nie powrócił do moto2 a pojechał w WSBK , również dużo zdrowia dla sandro

    • Sandro aż tak bardzo nie zdominował sezonu jak Locatelli. Jak dla mnie powrót do Moto2. Jest jeszcze w miarę młody i po WSS może uwierzy w siebie i będzie szybki. Ciekawe czy uda mu się wygrać wszystko w tym sezonie :)

  3. Tak jak wczesniej napisalem.Locatelli w Moto2 nie potrafil w dobrym zespole jezdzic na poziomie pierwszej 10.a w WSS robi z motocyklistami co chce.W Moto2 rywalizacja jest na bardzo wysokim poziomie a WSS poziom jest o polowe.nizszy.

  4. jeśli to prawda ciekawe jakby poradził sobie w WSS Piotrek Biesiekierski , bo w FIM Cev Repsol jest mocniejszy poziom , chyba że się mylę i napisałem coś głupiego ale jestem ciekawy co tam by piotrek zrobił

  5. Tak jak wcześniej napisałem.Locatelli w Moto2 nie potrafił w dobrym zespole jeżdzić na poziomie pierwszej 10.a w WSS robi z motocyklistami co chce.W Moto2 rywalizacja jest na bardzo wysokim poziomie a WSS poziom jest o połowę niższy.

  6. On jest niesamowity

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,504 sek