Home / Inne / Wyjątkowy dokument o LRP Poland i Le Mans już w sobotę na YouTubie

Wyjątkowy dokument o LRP Poland i Le Mans już w sobotę na YouTubie

Już w sobotę w samo południe swoją premierę na portalu YouTube będzie miał film dokumentalny pokazujący przygotowania polskiego zespołu LRP Poland i jego start w najbardziej wymagającym wyścigu motocyklowym na świecie, 24h Le Mans.

Już za miesiąc, w dniach 20-21 kwietnia, polska ekipa w składzie Bartłomiej Lewandowski, Arnaud Friedrich i Dominik Vincon ponownie weźmie udział w najsłynniejszej i najtrudniejszej rundzie motocyklowych mistrzostw świata FIM EWC.

Z tej okazji team LRP Poland przygotował prawdziwą gratkę dla kibiców; ponad półgodzinny film dokumentalny autorstwa MXM Media, pokazujący przygotowania i start w Le Mans w sezonie 2018.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Premiera już w sobotę, 16 marca, na YouTubie, pod adresem: https://youtu.be/vPZ97yH58uc .

W internecie dostępna jest także dwuminutowa zapowiedź filmu, którą obejrzeć można pod adresem: https://youtu.be/Rjg1n_KOzec .

„Cztery lata temu po raz pierwszy wystartowałem w Le Mans i zakochałem się w tym wyścigu – mówi Bartłomiej Lewandowski, zawodnik i manager ekipy LRP Poland, która w FIM EWC wystawia 200-konne BMWS1000RR z numerem 90. – Dwa lata później wróciliśmy tam z całym zespołem dzięki wsparciu naszych partnerów, BMW i Pirelli. Rok temu dojechaliśmy do mety, w trakcie 24 godzin pokonując ponad trzy tysiące kilometrów. Nie brakowało problemów i dramatów, ale także emocji i radości. Cieszę się, że była z nami ekipa filmowa, która przygotowała kapitalny dokument, bardzo trafnie pokazując, jak przygotowania i start w tak morderczym maratonie wyglądają od kulis. Do naszego kolejnego startu w Le Mans został już tylko miesiąc, dlatego to idealny moment, aby podzielić się tym filmem z kibicami. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.”

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 1,468 sek