Home / Inne / Zostań motocyklowym mistrzem BMW M Cup

Zostań motocyklowym mistrzem BMW M Cup

Zacięta walka na torze na najnowszych motocyklach BMW S 1000 RR, innowacyjna forma finansowania i atrakcyjne nagrody, w tym samochód BMW M2. Start rywalizacji w BMW M Cup 2020 coraz bliżej.

Motocyklowe zmagania organizowane przez BMW Sikora Motorsport od lat cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością, czego potwierdzeniem są ich poprzednie edycje; jak BMW RR Cup oraz BMW F800 Cup. W sezonie 2020 na miłośników motorsportu na dwóch kołach znów czeka nie lada gratka.

BMW M Cup to cykl przynajmniej sześciu weekendów wyścigowych organizowanych Polsce oraz na zagranicznych torach podczas profesjonalnych zawodów mistrzostw Polski WMMP oraz europejskiego cyklu Alpe Adria.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Do walki na nowym modelu ponad 200-konnego BMW S 1000 RR stanąć mogą zawodnicy z licencją A oraz B i minimum rocznym doświadczeniem na torze, a poza klasyfikacją generalną również pierwsze trójki klas mistrzowskich i CUP-owych. Wyklucza to dominację najszybszych i najbardziej doświadczonych w walce o cenne nagrody, zapewniając wyjątkowo wyrównaną rywalizację.

Wisienką na torcie są spektakularne nagrody, w tym samochód BMW M2 i skuter BMW C400 GT na rok oraz rowery i akcesoria BMW.

Nie czekaj, dołącz do stawki BMW M Cup już dziś. Więcej informacji pod adresem: www.sikora.bmw-motorrad.pl/pages/bmw-m-cup/

„Nowy model BMW S 1000 RR w imponującym stylu zadebiutował w tym roku w mistrzostwach świata WorldSBK i FIM EWC, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani jego polskim debiutem wyścigowym – mówi Ireneusz Sikora, organizator BMW M Cup i wielokrotny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych. – Puchar BMW M Cup to dla nas kontynuacja wieloletniej tradycji organizowania w Polsce serii wyścigowych na najnowszych motocyklach BMW. Podobnie jak w poprzednich latach chcemy nie tylko popularyzować w naszym kraju sporty motorowe i zafundować kibicom niesamowite widowisko, ale także stworzyć dla zawodników jak najlepsze warunki do nauki i rozwijania swojej kariery. Jestem przekonany, że połączenie niesamowitego motocykla, jakim jest nowe BMW S 1000 RR, rywalizacji na świetnych torach, atrakcyjnego finansowania i nagród sprawią, że BMW M Cup będzie kolejnym organizowanym przez nas pucharem, który upłynie pod znakiem rekordowej frekwencji i niesamowitych emocji. Do zobaczenia na torze!”

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 1,111 sek