Home / Liga Typerów

Liga Typerów

Aby zagrać musisz być zalogowany na portalu MOTOGP.PL

>>> Przejdź do Ligi Typerów 2020 <<<

REGULAMIN

#1 Nagrody na sezon 2020

Typować można następujące serie: MotoGP i World Superbike. Dla czołowych graczy (TOP3) w obu seriach przewidziane są nagrody – gadżety związane z wyścigami motocyklowymi. Przewidujemy także pojedyncze nagrody w niektórych rundach, o których każdorazowo będziemy informować na naszym fanpage na FB.

Wśród wszystkich uczestników, którzy zagrali przynajmniej w jednej rundzie Ligi Typerów MotoGP, rozlosujemy dodatkowy upominek związany z MotoGP.

#2 Zasady Ligi Typerów

Aby móc zagrać, wystarczy mieć założone konto w portalu MOTOGP.PL, które to jest kontem wspólnym tak dla Ligi Typerów 2020, jak i całej strony internetowej MOTOGP.PL Po założeniu konta/zalogowaniu na istniejące konto należy kliknąć w guzik Liga Typerów w prawej kolumnie menu, w sekcji LOGIN i wejść do Ligi Typerów 2020 (lub zrobić to samo w lewym górnym roku portalu).

Zasady gry są bardzo proste – uczestnik musi wytypować czołowych zawodników wyścigu. Nazwiska zawodników przeciągamy z lewej na prawą kolumnę za pomocą myszy (klikamy na nazwisko i przytrzymujemy Lewy Przycisk Myszy przesuwając nazwisko na odpowiednie miejsce). Następnie klikamy przycisk Zapisz Typy znajdujący się na dole strony. Należy upewnić się, że pojawiło się potwierdzenie: TWOJE TYPY ZOSTAŁY ZAPISANE!! Swoje typy można wielokrotnie edytować i zapisywać ponownie. Zamknięcie możliwości oddawania / edytowania typów następuje na 5 minut przed startem każdego wyścigu.

Jeśli wyścig zostanie przesunięty na późniejszą godzinę, koniec typowania NIE ZOSTAJE przesunięty. Obowiązuje czas zamknięcia typowania taki, jaki był ustalony pierwotnie. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wyścig zostaje przesunięty na inny dzień – wtedy typowanie zostaje ponownie otwarte, na godzinę ustaloną przez organizatorów.

#3 Przyznawanie punktów

Punktacja przyznawana jest za poprawne wytypowanie zawodnika na odpowiednim miejscu, lub na miejscach zbliżonych.

Zasady typowania serii MotoGP i WSBK:
Ilość obstawianych pozycji: 8.

Podział punktów: Trafienie 1. stopnia – 10 pkt. Trafienie 2. stopnia – 5 pkt. Trafienie 3. stopnia – 2 pkt. Trafienie 4. stopnia –1 pkt.

Trafienie 1. stopnia to idealne trafienie zawodnika na danej pozycji, czyli typujemy, że na 4. miejscu do mety dojedzie Valentino Rossi i właśnie na tym miejscu przyjeżdża zawodnik. Trafienie 2. stopnia to pomyłka o 1 miejsce (w górę lub w dół). Dla naszego poprzedniego przykładu, to Rossi przyjechałby na metę na miejscu 3. lub 5. Trafienie 3. stopnia to pomyłka o 2 miejsca (w górę lub w dół). Dla naszego poprzedniego przykładu, to Rossi przyjechałby na metę na 2. lub 6. miejscu. Trafienie 4. stopnia to pomyłka o 3 miejsca (w górę lub w dół), czyli Rossi byłby 1. lub 7.

Przypominamy również, że jedna osoba może korzystać w grze tylko z jednego konta! W przypadku wykrycia gracza korzystającego z więcej niż jednego konta, wszystkie konta danego gracza zostaną usunięte.

Dla najlepszych graczy (TOP3) na koniec sezonu przewidziane są nagrody. Już teraz zapraszamy do zakładania konta i gry w Lidze Typerów 2020!

#4 Klasyfikacja serii

Po każdej rundzie sumowane są punkty, zdobyte przez graczy, decydujące o pozycji. Sumowane są ze sobą punkty wyłącznie tej samej serii. W przypadku równej liczby punktów, decyduje większa ilość najwyższych miejsc w poszczególnych rundach pomiędzy rozpatrywanymi graczami.

O Lidze Typerów 2020 (również zgłoszenia problemów technicznych) można porozmawiać na naszym fanpage lub grupie na Facebooku:

Fanpage: MOTOGP.PL
Grupa Czytelnicy MOTOGP.PL

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
109 zapytań w 0,345 sek