Home / Moto2 / Moto3 / Bliźniacy Oncu znów razem na torze w Brnie i w Austrii

Bliźniacy Oncu znów razem na torze w Brnie i w Austrii

W ten weekend w czeskim Brnie w grand prix zadebiutuje Deniz Oncu – brat bliźniak sensacyjnego ubiegłorocznego zwycięzcy GP Walencji, Cana Oncu, który jechał z dziką kartą. Deniz w tym roku ściga się w mistrzostwach świata juniorów – CEV Moto3.

Nie jest to jednak sezon marzeń, i młody zawodnik zajmuje dopiero 14. pozycję w klasyfikacji generalnej. Dwa razy meldował się w czołowej dziesiątce. Jak na wicemistrza pucharu Red Bull Rookies Cup, nie jest to oszałamiający wynik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na razie w Moto3 przeciętnie spisuje się także Can Oncu. Mimo zwycięstwa w zeszłorocznym debiucie, ten sezon ma bardzo trudny. Jedyne punkty zdobył na razie w ostatnim wyścigu, GP Niemiec na Sachsenringu. Can i Deniz pojadą w jednym zespole przez dwie kolejne rundy. Potem Deniz wróci do „swojej” serii CEV Moto3.

Źródło: crash.net
Fot. facebook.com/OncuDeniz52

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Can Oncu bardzo mnie rozczarowal. Liczyłam że będzie fighterem a jest …………. no comments.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
186 zapytań w 1,209 sek