Home / Moto2 / Moto3 / Brad Binder znów ma złamany obojczyk

Brad Binder znów ma złamany obojczyk

Wygląda na to, że Brada Bindera szybko nie zobaczymy na torze. Aktualny mistrz świata Moto3, mimo zajęcia dobrego dziewiątego miejsca w Moto2 w GP Argentyny, odkrył po wyścigu, że odnowiła mu się kontuzja z końcówki roku 2016. Reprezentant RPA złamał wtedy obojczyk, co mocno skomplikowało jego przygotowania do przesiadki do pośredniej kategorii.

“Dzisiaj wyjechałem na tor i od pierwszych okrążeń dawałem z siebie 110 procent. Coś zmieniło się w warm-upie. Największym problemem było to, że przez noc bardzo bolało mnie ramię. Rano było naprawdę opuchnięte. Zrobiłem badanie i zobaczyliśmy, że obojczyk znowu jest złamany, a włożona płytka przesunęła się. Będę musiał znowu przejść zabieg operacyjny i rozpocząć kolejną rehabilitację.” – powiedział po GP Argentyny Brad Binder.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Swojego zawodnika chwali Aki Ajo – menedżer ekipy wystawiającej motocykle KTM: “Jestem bardzo szczęśliwy po tym, co Brad zrobił w tym wyścigu. Pojechał świetnie i świetnie walczył. Wiemy wszyscy, jak trudną miał zimę z powodu problemów z ramieniem. Zwłaszcza dziś – musieliśmy zdecydować – jechać lub nie. Nie byliśmy pewni czy wytrzyma ból ręki. Teraz wiemy, że będzie musiał mieć kolejną operację. Opuści kilka wyścigów.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Masakra… szkoda, bo dzisiejszy wynik napawał już optymizmem.

  2. Cholera, cholera, cholera………………. :-((((((

  3. To bardzo zła informacja. Będę musiał zweryfikować moja prognozy i oczekiwania na ten rok, o których pisałem, ale 3mam kciuki za szybki, nie zbyt szybki, powrót BBi. Nadal liczę na niespodziankę w drugiej części sezonu. Povodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
136 zapytań w 0,476 sek