Home / Moto2 / Moto3 / Bryan Staring w miejsce Bendsneydera w GP Australii w barwach Tech3

Bryan Staring w miejsce Bendsneydera w GP Australii w barwach Tech3

Kontuzjowany Bo Bendsneyder nie będzie mógł w zbliżającej się rundzie o GP Australii i reprezentować zespołu Tech3 w klasie Moto2. Na motocyklu Mistral zasiądzie za to Bryan Staring. Doświadczony Australijczyk już cieszy się na możliwość jazdy przed własną publicznością, zwłaszcza że mimo sporego doświadczenia na arenie międzynarodowej, nigdy jeszcze w Moto2 nie jeździł.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Bo Bendsneyder doznał kontuzji na ostatnim okrążeniu GP Japonii – złamał kość piszczelową i pozostaje w szpitalu w japońskim Okubo. Za holenderskiego zawodnika Tech3 wystawi więc kogoś, kto świetnie zna Phillip Island. 31-letni Staring w tym roku startował w lokalnych mistrzostwach Australian Superbike. Wcześniej jeździł w mistrzostwach świata 125ccm, a nawet MotoGP. Na koncie ma również występy w World Superbike, World Supersport oraz pucharze Superstock 1000.

Kliknij, aby pominąć reklamy

facebook.com/BryanStaringRacing

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
162 zapytań w 0,440 sek