Home / Moto2 / Moto3 / Bulega kontuzjowany podczas zabawy z psem

Bulega kontuzjowany podczas zabawy z psem

Nicolo Bulega na pewno nie wystartuje w GP Japonii w ten weekend, a zagrożony jest również jego udział w kolejnej rundzie Moto3 w Australii. Zawodnik zespołu VR46 podczas zabawy z psem w swoim domu wpadł i rozbił szklany stół. Uszkodzeniu uległy ścięgna w dłoni Bulegi.

Lekarze przeprowadzili zabieg operacyjny dłoni, a w związku z tym, że już za kolejny tydzień odbędzie się runda na Phillip Island, zalecili także odpoczynek podczas australijskiej rundy. Dla Bulegi to spory cios, bowiem w GP Tajlandii wreszcie przełamał niemoc i finiszował na siódmej pozycji, kończąc ponadroczną serię bez finiszu w TOP10.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Włoskiego zawodnika zastąpi debiutujący w ten sposób w mistrzostwach świata Vietti Ramus. On również reprezentuje VR46, jednak w mistrzostwach Europy CEV Moto3. Najlepszą jego pozycją w tym roku było drugiem miejsce właśnie w CEV.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. Powinni im zakazać zabaw z psem!

    A tak na serio, oby zdołał się wyleczyć przed debiutem w Moto2.

  2. nominacja do nagrody Darwina

  3. To był wściekły pies, taki drink. Nie ,,umisz” to nie pij.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
184 zapytań w 1,199 sek