Home / Moto2 / Moto3 / Enea Bastianini w Estrella Galicia 0,0 w 2017 roku

Enea Bastianini w Estrella Galicia 0,0 w 2017 roku

Enea Bastianini

W 2017 roku Enea Bastianini przyłączy się do ekipy Estrella Galicia 0,0 Moto3. Włoch będzie zespołowym partnerem Arona Caneta. Ta decyzja została ogłoszona przed rundą w Misano, gdzie w ubiegłym sezonie triumfował #33.

„Jestem bardzo zadowolony z kontraktu, który podpisaliśmy z zespołem Estrella Galicia 0,0 na rok 2017.” – powiedział Bastianini. – „Po konkurowaniu z tą ekipą przez trzy lata zmiana będzie dużym wyzwaniem. Znam już niektórych z zespołu i wiem, że jest tam świetna atmosfera. Myślę, że będzie nam się dobrze współpracowało.”

„Chciałbym podziękować Fausto Gresiniemu i zespołowi Gresini Racing za to, że dali mi możliwość debiutu w Mistrzostwach Świata i w ten sposób jedno z moich marzeń stało się rzeczywistością. Nauczyłem się dużo ale myślę, że teraz jest czas na zmianę. Teraz moim priorytetem jest zachować koncentrację do końca roku, a potem przygotować się na 2017, który będzie dla mnie bardzo ważnym rokiem.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Bastianini jest obecnie czwartym zawodnikiem w klasyfikacji generalnej. Rozpoczynający się w piątek weekend w San Marino zapewne będzie dla Włocha wyjątkowy. Tor w Misano jest położony niedaleko Riminii, rodzinnej miejscowości Bastianiniego i jest jednocześnie obiektem, na którym „Bestia” w sezonie 2015 sięgnął po swoje pierwsze zwycięstwo w Mistrzostwach Świata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

źródło: motogp.pl

AUTOR: W.K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,417 sek