Home / Moto2 / Moto3 / Hafizh Syahrin zostaje w Moto2 na 2021 rok

Hafizh Syahrin zostaje w Moto2 na 2021 rok

Hafizh Syahrin pozostanie w klasie Moto2 i za rok będzie dalej startował w pośredniej klasie grand prix. Najprawdopodobniej jednak będzie musiał zmienić zespół – trwają negocjacje z jedną z ekip z bazą w Europie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aktualny zespół Malezyjczyka – Aspar – potwierdził już zatrudnienie na przyszły rok Alberta Arenasa. Drugim zawodnikiem zespołu ma być Aron Canet. Na razie Syahrin zajmuje dopiero 20. pozycję w Moto2, mając po 12 wyścigach tylko 21 punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 7

  1. Gdyby tylko w stawce istniał jakiś zespół, dajmy na to z Malezji, to pewnie łatwiej by mu było znaleźć tam robotę;)
    Żaden mi jednak nie przychodzi do głowy, a Syahrin będzie się pewnie musiał zadowolić miejscem obok Luthiego w SAG, max.

  2. Zastawia mnie po co są mistrzowstwa europy Moto2 jak za pewne tylko mistrz europy w klasie Moto 2 przejdzie do MŚ Moto2 do zespołu Speed Up Racong.Nie przejdzie Niki Tulli,Alexandro Zaccone a tym bardziej Piotr Biesiekirski.

  3. Taki będzie skład Onexox TKR Sag

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
128 zapytań w 0,428 sek