Home / Moto2 / Moto3 / Jaume Masia i Dennis Foggia w zespole Leopard

Jaume Masia i Dennis Foggia w zespole Leopard

Zespół Leopard Racing Team potwierdził swój skład na 2020 rok. W przyszłym sezonie w ekipie tej jeździć będą Jaume Masia z Dennisem Foggią. Foggia z końcem sezonu 2019 tracił posadę w akademii Valentino Rossiego i zespole VR46.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Masia obecnie stanowi o sile ekipy Bester Capital Dubai i zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji. W Argentynie zdobył pole position i odniósł zwycięstwo. Dla obu zawodników to przesiadka z motocykli KTM na Hondy.

Obecnie w Leopard Racing Team jeżdżą Lorenzo Dalla Porta z Marcosem Ramirezem, jednak można spodziewać się, że za rok przeniosą się do Moto2.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Fogia w tym sezonie zawodzi – oczekiwałam lepszych rezultatów. Natomiast Masia to „przyczajony tygrys, ukryty smok” :-)) Mam nadzieję, że na Hondzie pójdzie im obu lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
177 zapytań w 0,533 sek