Home / Moto2 / Moto3 / John McPhee objęty programem British Talent Team

John McPhee objęty programem British Talent Team

John McPhee pokazał malowanie swojego nowego motocykla. Brytyjczyk pochodzący ze Szkocji został oficjalnym zawodnikiem nowego programu “British Talent Team”. Prezentacja odbyła się we wtorek w Londynie. Menedżerem zespołu, mającego wsparcie ze strony organizatora mistrzostw świata – Dorny – będzie Alberto Puig. Młode talenty do zespołu ma natomiast wyszukiwać również Jeremy McWilliams.

McPhee, tak jak inni zawodnicy Moto3 i Moto2, na tor w oficjalnych testach przedsezonowych wyjedzie dopiero 8 marca. Wcześniej odbywają się natomiast prywatne sesje testowe. “To zaszczyt być wybranym do tego programu. Nie mogę być bardziej wdzięczny Dornie niż jestem. W prywatnych testach czułem się mocny i jeździło mi się komfortowo. Wszystkie detale były na swoim miejscu.” – powiedział niespodziewany zwycięzca zeszłorocznego GP Czech.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Prezentacja zespołu zbiegła się też z ogłoszeniem nowej serii na “wyspach” – British Talent Cup, która jest przeznaczona dla zawodników z Wielkiej Brytanii, i która wystartuje w 2018 roku. W obecnym sezonie odbędzie się selekcja zawodników do tego cyklu. Będą się oni ścigali na Hondach NSF250R.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
157 zapytań w 0,428 sek