Home / Moto2 / Moto3 / Jorge Navarro nie jedzie w Malezji. Debiut Indonezyjczyka

Jorge Navarro nie jedzie w Malezji. Debiut Indonezyjczyka

W poniedziałek w Melbourne zabiegowi operacyjnemu poddał się Jorge Navarro. Hiszpan odniósł kontuzję ścięgna i palca podczas wypadku, jakiemu uległ we wczesnej fazie wyścigu Moto2 na torze Phillip Island. 21-latek został już wypisany ze szpitala i udał się do Europy, by rozpocząć proces rehabilitacji. Potrwa od od dwóch do trzech tygodni, co oznacza, że jest szansa na start w ostatniej rundzie sezonu w Walencji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zespół Federal Oil Gresini zastosuje w ten weekend zastępstwo za Navarro. W wyścigu pojedzie pochodzący z Indonezji Dimaas Ekky Pratama, obecnie ścigający się w serii CEV Moto2. W sezonie 2017 zajmuje szóstą pozycję i raz stał na podium. Będzie to dla niego debiut w mistrzostwach świata.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,440 sek