Home / Moto2 / Moto3 / Prezentacja zespołu Forward Racing (+wideo)

Prezentacja zespołu Forward Racing (+wideo)

W Mediolanie odbyła się prezentacja jednego z zespołów stawki Moto2. Mowa o Forward Racing – ekipa Giovanniego Cuzariego przesiadła się w tym roku na motocykle Sutera. Producent ten najpierw ogłosił zupełne wycofanie się ze stawki pośredniej kategorii, by później zmienić swoją decyzję.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zawodnikami zespołu będą Stefano Manzi oraz Eric Granado – aktualny mistrz Europy Moto2. Testy niższych kategorii rozpoczną się w dniach 6-8 lutego w Walencji. Zespół Forward Racing już wcześniej, w Jerez w ubiegłym roku mógł sprawdzić nowe dla siebie motocykle.

Kliknij, aby pominąć reklamy

The Unveiling

OurNew livery #eg51 #sm62 #forwardracing #moto2 #motogp #vr46accademy Stefano Manzii Eric Granadoo Suonando Mediatecturestudio Giovanni Cuzari The Black Studio Sport Live

Posted by Forward Racing Team on Donnerstag, 1. Februar 2018

Źródło: motogp.com

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. 4:20
    Niby energy drink, ale trochę z czymś innym się kojarzy.
    Pewnie w USA przybędzie im trochę fanów:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
112 zapytań w 0,379 sek