Home / Moto2 / Moto3 / Wyścigowa emerytura w wieku 22 lat

Wyścigowa emerytura w wieku 22 lat

Juanfran Guevara, który zrobił w tym roku spory progres w Moto3, ogłosił wycofanie się ze ścigania w wieku zaledwie 22 lat. Hiszpański motocyklista stanął w tym roku raz na podium – był trzeci w GP Włoch na torze Mugello. W 2018 roku zamierza poświęcić się sprawom prywatnym, mimo że znalazł się na liście zgłoszeń w barwach zespołu RBA Boe Racing, z motocyklem marki KTM.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Guevara chce poświęcić się biznesowi, a także zamierza skończyć studia. Ścigając się przez cały rok, nie mógł sobie na to pozwolić. Wyniki zawodnika były bardzo przyzwoite – w tym roku ukończył sezon na 11. pozycji w klasyfikacji generalnej, co stanowiło postęp po 21. pozycji w 2016 roku, i 24. w 2015.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Szkoda, niezły zawodnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
135 zapytań w 0,410 sek