Home / Moto2 / GP Ameryk: Dzień Johanna Zarco i Caterhama

GP Ameryk: Dzień Johanna Zarco i Caterhama

Johann Zarco

Johann Zarco był najlepszy w obu piątkowych treningach Moto2 na torze Austin. Francuz w pierwszym miał za sobą Xaviera Simeona i Esteve Rabata, a w drugim Dominique’a Aegertera i ponownie Hiszpana.

Wyniki 1. treningu Moto2 przed GP Ameryk:
1. Johann Zarco FRA AirAsia Caterham (Caterham Suter) 2m 11.788s
2. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Suter) 2m 11.947s
3. Esteve Rabat SPA Marc VDS Racing Team (Kalex) 2m 11.975s
4. Dominique Aegerter SWI Technomag carXpert (Suter) 2m 12.072s
5. Simone Corsi ITA NGM Forward Racing (Forward KLX) 2m 12.117s
6. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 12.137s
7. Maverick Viñales SPA Pons HP 40 (Kalex) 2m 12.296s
8. Mattia Pasini ITA NGM Forward Racing (Forward KLX) 2m 12.405s
9. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 12.425s
10. Jordi Torres SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 2m 12.438s
11. Jonas Folger GER AGR Team (Kalex) 2m 12.664s
12. Mika Kallio FIN Marc VDS Racing Team (Kalex) 2m 12.771s
13. Julian Simon SPA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 12.834s
14. Alex De Angelis RSM Tasca Racing Moto2 (Suter) 2m 12.852s
15. Luis Salom SPA Pons HP 40 (Kalex) 2m 13.069s
16. Thomas Luthi SWI Interwetten Paddock Moto2 (Suter) 2m 13.176s
17. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 13.241s
18. Louis Rossi FRA SAG Team (Kalex) 2m 13.334s
19. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 2m 13.402s
20. Randy Krummenacher SWI IodaRacing Project (Suter) 2m 13.654s
21. Ricard Cardus SPA Tech 3 (Tech 3) 2m 13.855s
22. Nicolas Terol SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 2m 13.981s
23. Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 2m 14.001s
24. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 14.056s
25. Sam Lowes GBR Speed Up (Speed Up) 2m 14.070s
26. Lorenzo Baldassarri ITA Gresini Moto2 (Suter) 2m 14.257s
27. Gino Rea GBR AGT REA Racing (Suter) 2m 14.280s
28. Josh Herrin USA AirAsia Caterham (Caterham Suter) 2m 14.361s
29. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 15.159s
30. Azlan Shah MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 16.325s
31. Tetsuta Nagashima JPN Teluru Team JiR Webike (TSR) 2m 16.656s
32. Roman Ramos SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 16.694s
33. Robin Mulhauser SWI Technomag carXpert (Suter) 2m 17.600s
34. Thitipong Warokorn THA APH PTT The Pizza SAG (Kalex) 2m 18.812s

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wyniki 2.  treningu Moto2 przed GP Ameryk:
1. Johann Zarco FRA AirAsia Caterham (Caterham Suter) 2m 10.839s
2. Dominique Aegerter SWI Technomag carXpert (Suter) 2m 11.086s
3. Esteve Rabat SPA Marc VDS Racing Team (Kalex) 2m 11.147s
4. Maverick Viñales SPA Pons HP 40 (Kalex) 2m 11.156s
5. Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (Suter) 2m 11.160s
6. Mika Kallio FIN Marc VDS Racing Team (Kalex) 2m 11.329s
7. Luis Salom SPA Pons HP 40 (Kalex) 2m 11.444s
8. Takaaki Nakagami JPN IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 11.502s
9. Ricard Cardus SPA Tech 3 (Tech 3) 2m 11.610s
10. Simone Corsi ITA NGM Forward Racing (Forward KLX) 2m 11.694s
11. Thomas Luthi SWI Interwetten Paddock Moto2 (Suter) 2m 11.704s
12. Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (Kalex) 2m 11.799s
13. Julian Simon SPA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 11.904s
14. Jordi Torres SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 2m 11.979s
15. Mattia Pasini ITA NGM Forward Racing (Forward KLX) 2m 12.216s
16. Marcel Schrotter GER Tech 3 (Tech 3) 2m 12.277s
17. Alex De Angelis RSM Tasca Racing Moto2 (Suter) 2m 12.408s
18. Anthony West AUS QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 12.431s
19. Sam Lowes GBR Speed Up (Speed Up) 2m 12.486s
20. Gino Rea GBR AGT REA Racing (Suter) 2m 12.533s
21. Jonas Folger GER AGR Team (Kalex) 2m 12.858s
22. Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (Kalex) 2m 12.917s
23. Nicolas Terol SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (Suter) 2m 12.956s
24. Louis Rossi FRA SAG Team (Kalex) 2m 13.136s
25. Randy Krummenacher SWI IodaRacing Project (Suter) 2m 13.159s
26. Lorenzo Baldassarri ITA Gresini Moto2 (Suter) 2m 13.427s
27. Axel Pons SPA AGR Team (Kalex) 2m 13.507s
28. Franco Morbidelli ITA Italtrans Racing Team (Kalex) 2m 13.542s
29. Roman Ramos SPA QMMF Racing Team (Speed Up) 2m 14.360s
30. Josh Herrin USA AirAsia Caterham (Caterham Suter) 2m 14.793s
31. Tetsuta Nagashima JPN Teluru Team JiR Webike (TSR) 2m 15.141s
32. Thitipong Warokorn THA APH PTT The Pizza SAG (Kalex) 2m 15.150s
33. Azlan Shah MAL IDEMITSU Honda Team Asia (Kalex) 2m 15.175s
34. Robin Mulhauser SWI Technomag carXpert (Suter) 2m 16.000s 

Źródło: crash.net

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,385 sek