Home / Moto2 / Poważny wypadek Alexa Marinelareny na testach we Francji

Poważny wypadek Alexa Marinelareny na testach we Francji

Alex Marinelarena

Zespół Tech 3 Racing poinformował, że podczas prywatnych testów na francuskim torze Paul Ricard doszło do wypadku, w którym ucierpiał zawodnik Moto2 Alex Marinelarena. Do incydentu doszło w czwartkowe popołudnie.

Alex Marinelarena zaliczył potężny upadek, który pozbawił go przytomności. Od razu motocyklistą zajął się sztab medyczny, wkrótce Marinelarena odzyskał przytomność i rozmawiał z lekarzami. Zabrano go na badania do szpitala Saint-Anne w Toulon, gdzie po serii testów sztab medyczny zadecydował o wprowadzeniu zawodnika w stan śpiączki farmakologicznej. Do tej pory nie pojawiło się więcej informacji na temat jego zdrowia – zespół ma poinformować o ewentualnej poprawie sytuacji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
130 zapytań w 0,402 sek