Home / Moto3 / Bastianini gotowy na walkę z Kentem

Bastianini gotowy na walkę z Kentem

33-bastianini-enea

Enea Bastianini ma nadzieję odrobić kilka punktów do Danny’ego Kenta w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata podczas zbliżającego się wyścigu w Katalonii.

17-letni Włoch obecnie zajmuje drugie miejsce, a do liderującego Brytyjczyka traci 46. punktów. Kierowca z Rimini ma miłe wspomnienia z torem Montmelo. Właśnie tutaj w ubiegłym roku wywalczył swoje pierwsze podium w Grand Prix. Od tamtego wyścigu jeszcze czterokrotnie mieścił się w czołowej trójce, w tym dwukrotnie w trwającym sezonie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Montmelo to tor, na którym zdobyłem swoje pierwsze podium w karierze. Myślę, że w roku obecnym też będę szybki mimo ściągania się na innym motocyklu. Ponadto, wydaje mi się, że podstawowe konfiguracje które uzyskaliśmy w ciągu ostatnich wyścigów pozwala nam być dobrą konkurencją na pozostałych torach. Będziemy szukać jakiegoś dobrego wyniku, żeby zmniejszyć stratę do Kenta w klasyfikacji generalnej. Nie będzie łatwo go pokonać, ale postaramy się to zrobić” – powiedział młody Włoch.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: japan25

Od 15 lat wielki fan mistrzostw świata i nie tylko. Wychowany w czasach zaciętej walki między Rossim i Biaggim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
128 zapytań w 0,400 sek