Home / Moto3 / Bastianini: W kilku miejscach mogę być szybszy

Bastianini: W kilku miejscach mogę być szybszy

Bastianini

Enea Bastianini wygrał oba piątkowe treningi i wydaje się być głównym faworytem przed zbliżającymi się kwalifikacjami o Grand Prix Aragonii.

17-letni Włoch po zwycięstwie w San Marino nabrał wiatru w żagle i wygląda na bardzo zmotywowanego. Jego strata do lidera mistrzostw Danny’ego Kenta wynosi sporo, bo 55. punktów, ale Bestia na pewno nie podda się bez walki i w każdym z pozostałych pięciu wyścigów postara się wypaść jak najlepiej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem szczęśliwy, ponieważ dzisiaj byliśmy szybcy zarówno na twardych jak i na miękkich oponach. Rano sytuacja była nieco lepsza w porównaniu do popołudnia, ponieważ później temperatura wzrosła i wiał wiatr w zupełnie innym kierunku. Weekend rozpoczął się dobrze, ale możemy się jeszcze poprawić. Teraz będziemy analizować wszystkie dane, aby zobaczyć gdzie możemy być jeszcze szybsi. Pod koniec drugiego treningu niestety upadłem po kontakcie z Ono. Nic poważnego, ale najważniejsze, żeby unikać takich sytuacji podczas kolejnych treningów” – powiedział po FP2 Bastianini

Źródło:motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: japan25

Od 15 lat wielki fan mistrzostw świata i nie tylko. Wychowany w czasach zaciętej walki między Rossim i Biaggim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
116 zapytań w 0,405 sek