Home / Moto3 / Ilu obecnych zawodników Moto3 zwyciężyło dotychczas w Misano?

Ilu obecnych zawodników Moto3 zwyciężyło dotychczas w Misano?

Moto3

Poniżej wszystkie potrzebne statystki, by zaimponować swoim znajomym przed wyścigiem w Misano. Będzie to 19-ty raz, gdy wyścig obejrzymy na torze w San Marino.

Kliknij, aby pominąć reklamy
  • Żaden z obecnie startujących zawodników kategorii Moto3 nie zwyciężył nigdy w Misano.
  • Najlepszym rezultatem Kent’a, było 6-te miejsce podczas jego debiutu w 2011 roku. Wygrana Kent’a na torze Silverstone, była 6-tym zwycięstwem w tym sezonie. Danny potrzebuje tylko jednego pierwszego miejsca, by ustanowić rekord największej liczby wygranych wyścigów w jednym sezonie. Rekord ten ustanowił Luis Salom w 2013 roku.
  • Zeszłego roku, Enea Bastianini wyścig w Misano ukończył na 5-tej pozycji, kwalifikując się do wyścigu z 17-tego miejsca. Na torze Silverstone zaliczył wywrotkę zaledwie przy dwóch okrążeniach do końca wyścigu. Był to jego pierwszy raz w sezonie 2015, gdy nie dowiózł do mety chociaż jednego punktu.
  • Na podium udało się stanąć za to Romano Fenati’emu, który podczas swego debiutu w 2012 roku, na torze w Misano był 3-ci.
  • Drugie miejsce Kornfeila na torze Silverstone, było jego pierwszym podium w całej jego karierze. Jakub zaliczył debiut w roku 2009, w klasie 125cc, na torze w… Misano.
Kliknij, aby pominąć reklamy

 

AUTOR: Wilk

Niespełniony poeta, autor książki 'Catch her in the rye' , niepoprawny podróżnik i nałogowy motocyklista - ale prawie szczęśliwy człowiek. wiilk.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,781 sek