Home / Moto3 / Valentino Rossi i Guareschi nie będą pracować razem w Moto3

Valentino Rossi i Guareschi nie będą pracować razem w Moto3

Team Sky

Dopiero minęły 2/3 debiutanckiego sezonu Moto3 dla zespołu Valentino Rossiego, a już pojawił konflikt Włocha z menedżerem Vittoriano Guareschim.

Zespół, wspierany przez KTM oraz tytularnego sponsora Sky odniósł już duży sukces – Romano Fenati wygrał trzy wyścigi, ale za kulisami dochodzi do nieporozumień. W konsekwencji ze stajni odchodzi Guareschi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Niestety mamy inny zespół na dalszą część sezonu i naszą przyszłość. Głównie dlatego, że nie zgadzaliśmy się w kwestii przyszłości z Vittoriano, przede wszystkim pod względem decyzji technicznych.” – powiedział Rossi.

„Szkoda, bo mam dobre relacje z Vittoriano, wcześniej pracowaliśmy razem w Ducati i znam go od czasu gdy miałem 14 lat i ścigaliśmy się razem w Sport Production. Znam też świetnie jego brata.” – dodał.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
144 zapytań w 1,378 sek