Home / Moto3 / Valentino Rossi świętował podium w Austin

Valentino Rossi świętował podium w Austin

Romano Fenati

Nowy zespół Valentino Rosiego już w drugiej tegorocznej rundzie mógł świętować podium – Romano Fenati przekroczył linię mety GP Ameryk zaledwie 0.069s za Jackiem Millerem.

Rossi pogratulował Fenatiemu tuż obok nitki toru już na okrążeniu zjazdowym po zakończeniu wyścigu. Drugi z zawodników zespołu – Francesco Bagnaia – zajął dobre siódme miejsce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem bardzo zadowolony z Romano i całego zespołu. Także z siódmej pozycji (Bagnai). Wszyscy pracowali naprawdę świetnie. Ale to Romano zrobił dzisiaj różnicę. Pojechał naprawdę, naprawdę świetny wyścig.” – przyznał jeszcze w niedzielę Valentino Rossi.

Dziewięciokrotny mistrz świata docenił także rywala – Jacka Millera. Australijczyk wygrał już po raz drugi. “Także pojechał świetnie. Jestem wielkim fanem Jacka Millera. To świetny gość.” – dodał Rossi.

Fot. crash.net

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
118 zapytań w 0,346 sek