Home / MotoGP / 1:0 dla Rossiego

1:0 dla Rossiego

Czy to możliwe żeby debiutant w kategorii MotoGP walczył jak równy z równym z Valentino Rossim? Tak, jeśli chodzi o Daniela Pedrosę. Młody Hiszpan z zespołu Repsol Honda pokazał się z najlepszej strony wielokrotnie wyprzedzając się nawzajem z Valentino Czy to możliwe żeby debiutant w kategorii MotoGP walczył jak równy z równym z Valentino Rossim? Tak, jeśli chodzi o Daniela Pedrosę. Młody Hiszpan z zespołu Repsol Honda pokazał się z najlepszej strony wielokrotnie wyprzedzając się nawzajem z Valentino na 5 okrążeń przed końcem wyścigu.

Walka ta zaparła dech w piersiach wszystkim kibicom, a trybuny wrzały. I wbrew pozorom nie skandowano radości tylko i wyłącznie jak Rossi wychodził z opresji obronną ręka. Także Hiszpan zdobywał oklaski.

Tym razem jednak Valentino pokazał, kto tu naprawdę rządzi. Zaraz po ostatecznym kontrataku odskoczył od Pedrosy i jego przewaga na mecie wyniosła 4 sekundy. Koniec? Nie wydaje mi się. Kierowca zespołu Repsol Honda jeździ coraz lepiej, a dwa okrążenia walki z tak utalentowanym i utytułowanym zawodnikiem jakim jest Rossi, dało mu masę doświadczeń. Moim jakże skromnym zdaniem młodzieniec już za niedługo będzie w stanie nawiązać walkę — czego dał nam dowód w Brnie. Powiem więcej: przyszły sezon należy do tych dwóch zawodników.

Póki co 1:0 dla Rossiego.

Zdjęcie: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,365 sek