Home / Artykuły / Quiz przedsezonowy MotoGP 2020 #8

Quiz przedsezonowy MotoGP 2020 #8

To już ósma część naszego quizu o MotoGP! Ponownie wracamy do formatu ABCD. Zapraszam do rozwiązywania i chwalenia się rezultatami w komentarzach!

Jeśli jesteście zalogowani, Wasz wynik zostanie zapisany w tabeli (lub jeśli na koniec podacie imię/nick i email – nie będzie dalej wykorzystywany). Nie ma ograniczenia czasowego, co więcej, pomiędzy pytaniami można dowolnie poruszać się poprzez przyciski DALEJ i POWRÓT i dopiero gdy klikniecie w UKOŃCZ QUIZ po ostatnim, 15. pytaniu, Wasze odpowiedzi zostaną ostatecznie zapisane. Warto więc przed zakończeniem wrócić do początku i raz jeszcze “przelecieć” wszystkie pytania. Na każde z pytań jest tylko jedna poprawna odpowiedź, punktacja prostsza być nie może – poprawna odpowiedź: 1 punkt, niepoprawna – 0 punktów.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aby uruchomić quiz, kliknij poniżej w “Rozpocznij quiz”. Możesz poruszać się między pytaniami, klikając “Dalej” lub “Powrót”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tablica wyników: Quiz przedsezonowy MotoGP 2020 #8

max z 15 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych

Quizy o MotoGP:

Pierwsza część quizu

Druga część quizu

Trzecia część quizu

Czwarta część quizu

Piąta część quizu

Szósta część quizu

Siódma część quizu

Quizy o WSBK:

Pierwsza część quizu

AUTOR: Aleksander Bala

Wyścigi motocyklowe zacząłem śledzić pod koniec sezonu 2014. Szybko stały się one moją największą pasją i już niedługo później, zacząłem o nich pisać. Lubię zdobywać wiedzę i dzielić się nią w aspektach takich jak: mentalność zawodników oraz przebieg ich kariery, rozwój technologii używanej w motocyklach, poszukiwania młodych talentów czy najciekawsze wydarzenia z przeszłości. Kontakt: [email protected]

komentarzy 6

  1. Poprawcie pytanie nr 3.

  2. nie
    rossi dojechał gp misano 2016

  3. Komplet. *dab*
    Ale muszę przyznać, że niedoszłe GP Węgier mnie zaciekawiło. Przybliży ktoś temat?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
141 zapytań w 0,499 sek