Home / MotoGP / „Wzmocnienia” Suzuki i Kawasaki na GP Japonii

„Wzmocnienia” Suzuki i Kawasaki na GP Japonii

Zespoły Rizla Suzuki i Kawasaki Racing podczas najbliższego Grand Prix Japonii „wzmocnione” zostaną poprzez dodatkowego zawodnika.

Do regularnych zawodników Suzuki – Johna Hopkinsa i Chrisa Vermeulena dołączy testowy jeździec KoisikZespoły Rizla Suzuki i Kawasaki Racing podczas najbliższego Grand Prix Japonii „wzmocnione” zostaną poprzez dodatkowego zawodnika.

Do regularnych zawodników Suzuki – Johna Hopkinsa i Chrisa Vermeulena dołączy testowy jeździec Koisike Akiyoshi. 31 – letni Japończyk zadebiutuje w klasie MotoGP podczas niedzielnego wyścigu w jego własnym państwie.

Z kolei w zespole Kawasaki jako zawodnik z dziką kartą wystąpi Naoki Matsudo.
Japończyk jest doświadczonym „recydywistą” jeśli chodzi o występy w GP. Przez pięć sezonów począwszy od roku 2000 jeździł w mistrzostwach świata na motocyklu o pojemności 250cc. Potem, w 2005 raz wystąpił w klasie MotoGP, jako zawodnik z dziką kartą w teamie Moriwaki.
Od początku tego sezonu jest kierowcą testowym w zespole „zielonych”.

Obaj Japończycy na swoim „podwórku” z pewnością będą bardzo groźnymi rywalami dla całej czołówki MotoGP, ale z pewnością szefowie zespołów nie oczekują od nich zwycięstwa, choć na pewno nie mięli by nic przeciwko, jakby któryś z nich stanął na podium.
Miejmy nadzieję, że „testerzy” nie zawiodą swoich pracodawców.

Źródło: www.crash.net

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,360 sek