Home / MotoGP / Aleix Espargaro opuścił szpital

Aleix Espargaro opuścił szpital

Po kilku dniach spędzonych w szpitalu, Aleix Espargaro mógł wreszcie wrócić do domu po wypadku, do jakiego doszło w niedzielnej rozgrzewce przed GP Niemiec. Hiszpan opuścił przez to pierwszy w tym sezonie wyścig grand prix.

Zawodnik Aprilii przewrócił się w zakręcie #4, uderzając w dmuchaną bandę. Na szczęście obyło się bez złamań, ale Espargaro mocno pokiereszował się w okolicy żeber i konieczne było zabranie go do szpitala, zwłaszcza że miał problemy z oddychaniem.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Do piątku przebywał więc w placówce w Chemnitz, skąd w piątek wyjechał wreszcie do domu. Oczekuje się, że Aleix będzie zdolny do jazdy w kolejnej rundzie MotoGP – GP Czech na torze w Brnie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
159 zapytań w 1,261 sek