Home / MotoGP / Alex Marquez we wszystkich dniach testowych w Malezji

Alex Marquez we wszystkich dniach testowych w Malezji

Alex Marquez, który w tym roku debiutuje w MotoGP, będzie brał udział we wszystkich dniach testowych w Malezji – również w “shakedownie”, który przeznaczony jest dla zawodników testowych, oraz debiutantów.

Odbędzie się on w dniach 2-4 lutego na Sepang. W tym roku zmieniły się przepisy i wszyscy “pierwszoroczniacy” mogą wziąć w nich udział. Dla młodszego z braci oznacza to sześć dni jazdy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Wcześniej w testach mogli brać udział tylko testerzy i zawodnicy z zespołów z koncesjami, ale z uwagi na redukcję dni testowych w trakcie sezonu, dopuszcza się w nich również udział debiutantów. W pierwszych testach (czyli de facto shakedownie) poza Alexem weźmie udział Stefan Bradl, etatowy tester Hondy.

Poza Marquezem, w teście weźmie też udział inny debiutant – Brad Binder. Iker Lecuona po operacji ramienia na razie nie jest pewny, czy pojawi się w Malezji.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Alex Marquez uplasuje się w TOP10 w GP Kataru?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. No tak, pod pupilków dorny trzeba było zmienić kolejny przepis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
142 zapytań w 0,448 sek