Home / MotoGP / Alex Rins chce poprawić kwalifikacje

Alex Rins chce poprawić kwalifikacje

W GP Argentyny Alex Rins zajął w sobotniej czasówce zaledwie 16. miejsce. Nie przeszkodziło mu to w doskonałym spisaniu się dzień później, gdy zaatakował i wyścig ukończył na piątym miejscu. Hiszpan ma świadomość, że jeśli ma w ten weekend stanąć na podium w GP Ameryk, to będzie musiał zdecydowanie poprawić swoje kwalifikacje.

“Przyjeżdżam do Texasu bardzo zadowolony, po dwóch pozytywnych wyścigach w Katarze i Argentynie. Na Termas (de Rio Hondo) udało się przejechać dobry wyścig, bez choćby jednego błędu, co bardzo mnie ucieszyło. Ale w pełni ukazała się również jedna z naszych słabości: muszę być szybszy podczas walki o najlepszy czas, żeby mieć lepsze pole startowe.” – powiedział Alex Rins przed trzecią rundą sezonu – GP Ameryk.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Circuit of the Americas będzie ciekawym wyzwaniem, tor jest intensywny, ma kilka szybkich sektorów, w połączeniu z kilkoma wolniejszymi. Jest również bardzo wymagający fizycznie. Kluczowa dla jazdy i dla wyniku będzie topowa forma.” – dodał zawodnik Suzuki, który w tym roku wciąż czeka na pierwsze podium.

Źródło: Suzuki

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Alex Rins stanie na podium w GP Ameryk?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
167 zapytań w 0,506 sek