Home / MotoGP / Alex Rins chce wygrać w tym roku

Alex Rins chce wygrać w tym roku

Alex Rins rozpoczyna już swój trzeci sezon w MotoGP jak i w Suzuki. Hiszpan jest już dość doświadczonym zawodnikiem, stąd jego nadzieje rosną. Zawodnik japońskiej ekipy może jeszcze nie w Katarze, ale chciałby wygrać swój pierwszy w karierze wyścig królewskiej kategorii.

“Przyjazd na GP Kataru zawsze jest bardzo emocjonujący, bo w końcu możemy wejść w “tryb wyścigowy”. Zimowe testy były bardzo pozytywne. Znaleźliśmy wiele sposobów na poprawienie GSX-RR i naprawdę cieszyłem się jazdą, ale wyścig zawsze jest czymś innym i zdecydowanie, tęskniłem za adrenaliną.” – powiedział Alex Rins.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem bardzo zadowolony z tego, jak poprawiony został motocykl. Technicy i inżynierowie z Suzuki wykonali przez zimę świetną robotę i miałem pozytywne odczucia. Oczywiście, wciąż trzeba dograć niektóre rzeczy, i mamy pewien margines dla rozwoju. W wyścigach MotoGP strona wyścigowa i rozwojowa to niekończące się wyzwanie i będziemy ciężko pracowali w każdej sesji w każdy weekend.” – dodał.

“W zeszłym roku kończyliśmy sezon w dobrej formie, z wieloma miejscami na podium, i odczuciami, że możemy sięgnąć po naprawdę wielkie nagrody! Taki jest cel, jaki ustanowiliśmy sobie na ten sezon – aby dalej poprawiać naszą konkurencyjność i stale meldować się w czołówce, a także by osiągnąć przynajmniej jedno zwycięstwo.” – zakończył.

Źródło: Suzuki

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Pozostaje tylko czekać i życzyć powodzenia Suzuki 💪

  2. Mam nadzieję że Rins wygra w Argentynie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
140 zapytań w 0,461 sek