Home / MotoGP / Alex Rins leci do Argentyny. Ale czy wystartuje?

Alex Rins leci do Argentyny. Ale czy wystartuje?

Kończy się wtorek, a my nie wiemy niestety, czy stan zdrowia Alexa Rinsa pozwoli mu na wzięcie udziału w drugiej rundzie sezonu. Suzuki świeżo po kontuzji Hiszpana informowało, że w poniedziałek odbędą się badania. Nie poznaliśmy ich dokładnego rezultatu, ale wszystko wskazuje na to, że Rins spróbuje powrócić do ścigania już w ten weekend.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Alex Rins opublikował zdjęcie na facebooku z lotniska, dając do zrozumienia, że leci do Argentyny na kolejne grand prix. Jak widać na zdjęciu, zawodnik wciąż chodzi o kulach. Przypomnijmy, że doznał on urazu kostki – jedna z kości uległa pęknięciu. Więcej będziemy zapewne wiedzieli dopiero w piątek, gdy rozpoczną się wolne treningi w klasie MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
116 zapytań w 0,442 sek