Home / MotoGP / Alex Rins trolluje fanów w hiszpańskie prima aprilis

Alex Rins trolluje fanów w hiszpańskie prima aprilis

Alex Rins wywołał dziś u swoich fanów niemałe zamieszanie, ogłaszając że w przyszłym roku uda mu się wystawić do walki w MotoGP swój własny zespół, AR42 Team, z pozwoleniem od Suzuki aby wykorzystać ich ostatni motocykl. Tyle tylko że ta informacja nie miała w sobie nic z prawdy – Hiszpanie świętują dziś po prostu El Día de los Santos Inocentes – czyli odpowiednik prima aprilis.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Osiągnęliśmy porozumienie z Suzuki, aby w 2023 roku rywalizować na ich motocyklu pod szyldem AR42 Team, z uznanym szefem Livio Suppo na czele. Dziękujemy wszystkim partnerom za możliwość zrealizowania tego!” – napisał Alex Rins w mediach społecznościowych, załączając również zdjęcia maszyny oraz Suppo, w czerwonych barwach. Patrząc po komentarzach pod wpisem, jak i na innych stronach, sporo osób, nieznających hiszpańskiego zwyczaju świętowała prima aprilis 28 grudnia, udało się nabrać.

„Przepraszam, jeśli w to uwierzyliście. Dzisiaj w Hiszpanii mamy El Día de los Santos Inocentes, nasz prima aprilis, kiedy robimy psikusy naszym bliskim. Naprawdę chciałbym, żeby to była prawda, ale mamy teraz przed sobą nowy ekscytujący projekt i będziemy skupiać się na nim”. – wyjaśnił potem nowy zawodnik LCR Hondy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 1,206 sek