Home / MotoGP / Andrea Dovizioso już po pierwszych przejażdżkach Aprilią!

Andrea Dovizioso już po pierwszych przejażdżkach Aprilią!

Fot. motogp.com

Trzykrotny wicemistrz świata MotoGP – Andrea Dovizioso – odbył już swoje pierwsze testy z Aprilią na torze w Jerez de la Frontera. Włoch mimo że zawiesił karierę w MotoGP z końcem sezonu 2020, to dość szybko znalazł zajęcie w królewskiej klasie. Zdjęcia z przejazdów ukazały się na oficjalnej stronie cyklu, motogp.com.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Na razie Dovizioso bierze udział wraz z Aprilią w trzydniowych testach. Włoska marka jako jedyna w MotoGP ma jeszcze przywileje związane z dużo większą liczbą dni testowych. Na razie nie ma długoterminowych planów współpracy Aprilii z Dovim, ale jeśli będzie się ona układała dobrze, to można liczyć nawet na to, że wróci do ścigania, w miejsce bardzo słabo spisującego się na razie Lorenzo Savadoriego.

Fot.: motogp.com/en/news/2021/04/12/must-see-dovizioso-makes-his-aprilia-debut-at-jerez/367820

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Jakoś jestem przekonany że to tylko kwestia czasu kiedy potwierdzą. Może jeszcze najpierw jakaś dzika karta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
145 zapytań w 0,519 sek