Home / MotoGP / Andrea Dovizioso: Tor w Argentynie jest naprawdę szczególny

Andrea Dovizioso: Tor w Argentynie jest naprawdę szczególny

Sezon 2017 pozytywnie rozpoczął się dla Andrei Dovizioso. Włoch wywalczył 2. miejsce podczas inauguracyjnego wyścigu i do zdobytych w Katarze 20 punktów chce w najbliższy weekend w Argentynie dorzucić kolejne.

Dovizioso, po prywatnych testach Ducati na torze w Jerez, jest gotowy na rundę na torze Termas de Rio Hondo. #04 zamierza jak najlepiej dostosować się do warunków na torze. Włoski zawodnik już raz stał na podium na argentyńskim obiekcie – dwa lata temu zdobył tam drugie miejsce.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Ten tor jest naprawdę szczególny: sytuacja bardzo różnię się między piątkiem, kiedy tor jest bardzo brudny, a niedzielą, kiedy zazwyczaj mamy najlepsze warunki na wyścig, ponieważ stan nawierzchni znacznie poprawia się po każdej sesji. W każdym razie Termas de Rio Hondo jest dobrym torem i zawsze dobrze nam tam idzie. Będziemy walczyć w weekend w Argentynie dość podekscytowani po dobrym wyniku w Katarze i po testach w Jerez, które okazały się dość pozytywne i pozwoliły nam wykonać kawał dobrej roboty.” – powiedział Dovizioso.

Pierwszy trening wolny kategorii MotoGP przed GP Argentyny rozpocznie się jutro o 14.55 polskiego czasu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

źródło: motogp.com

AUTOR: W.K.

Komentarze: 1

  1. Mam nadzieję, że Dovi powalczy o kolejne podium :D #GoDovi04!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,430 sek