Home / MotoGP / Aprilia odbyła testy w Misano (+wideo)

Aprilia odbyła testy w Misano (+wideo)

W czwartek na torze Misano zespół Aprilii odbył testy. Na włoskim obiekcie pojawił się Bradley Smith, który najprawodpodobniej rozpocznie sezon dla Aprilii wraz z Aleixem Espargaro.

Testy odbyły się oczywiście z zachowaniem wszelkich obostrzeń, związanych z pandemią koronawirusa. Pogoda jednak nie sprzyjała zawodnikowi z Wielkiej Brytanii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Po suchym początku, w połowie testów spadł deszcz i tor pozostawał mokry aż do końca dnia. Smith mimo to jeździł, korzystając z opon deszczowych. Smith ma wyjechać na tor również w piątek. Poniższy film przedstawia próbę startu w wykonaniu Bradley’a Smitha.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Let’s see if I remember how to do this, it’s been a while. @aprilia 📽 @willhussey

Post udostępniony przez Bradley Smith (@bradleysmith38)

W sumie zawodnik przejechał 72 okrążenia toru w Misano. Motocykl RS-GP został nieco uaktualniony od czasu testów przedsezonowych, jakie odbywały się przed nieodbytą rundą w Katarze. Przypomnijmy, że Aprilia i KTM jako jedyne mogą poprawiać swoje motocykle pod kątem silników i aerodynamiki, KTM jednak zapowiadał już, że raczej przychyli się do zamrożenia rozwoju, jakiemu podlegają wszyscy inni producenci.

Źródło: gpone.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
126 zapytań w 0,391 sek